Запалення міхура (цистит) !

Цистит спостерігається в будь-якому віці, але найчастіше у літніх жінок. Причина запалення сечового міхура - різні інфекції.

Симптоми циститу.

Запалення сечового міхура може розвинутися раптово, але частіше за все явища запалення сечового міхура наростають поступово. Якщо Ви вчасно не почнете курс лікування циститу, вас можуть госпіталізувати.

Лікування циститу.

Хворий гострим запаленням сечового міхура в першу чергу, повинен дотримуватися спокій, перебувати в теплі, бажано в постільному режимі. Також, важливо пам'ятати, що основна профілактика циститу полягає у дотриманні правил особистої гігієни.

Рекомендації по циститу.

У цьому розділі ми дамо кілька рекомендацій і дуже корисних порад, про те як своєчасно дізнатися про ознаки запалення сечового міхура, як почати лікування і т.д. Запитуйте і ми Вам завжди відповімо.

оріхи допоможуть упоратися зі стресом

Учені Каліфорнійського університету радять вживати горіхи між основними употреблениями їжі. На їхню думку, горіхи НЕ тільки знизить апетит, але і допоможе організму впорається зі стрессовымы ситуаціями. В горіхах міститься магнезії, яка має властивості заспокійливого впливу на мозок і нервову систему людини. Тим самим вживання 100 грам волоських горіхів або фундука, кеш ’ ю, можна значно зменшити стан збудження. Вчені відзначають той факт, що людина при вживанні горіхів в стресовій ситуації розслабляється і стає здатною міркувати. А ось недолік магнію в організмі, навпаки, призводить до підвищеної дратівливості, забудькуватість, а також частим запаморочення. Також магнезії може надходити в організм з квасолею, йогуртом, горіховим маслом і так далі. Мій блог знаходять за такими фразами ротавірусна інфекція діти вакцина печіння і свербіж висип дрібних бульбашок в області піхви російські вчені створили штучну печінка Інфекційні захворювання інфекційні захворювання якщо учеловека в крові знайдений антиген гепатиту в, він заразний відгуки про лікуванні підшлункової залози інфекційні хвороби та захист від них Захворювання після англины з набряком герпес, інфекційні болнзни при гострому гепатиті протипоказані